Saturday, 29 Feb 2020

Verona savladala Juventus nakon preokreta!

U poslednjem subotnjem meču odigranom u okviru 23. kola Serije A Verona je slavila protiv Juventusa rezultatom 2:1.

Fudbaleri Verone savladali su Juventus rezultatom 2:1, nakon preokreta i naneli šampionu treći poraz u ovoj sezoni.

Juventus je poveo u 65. minutu golom Kristijana Ronalda, ali to nije obeshrabrilo Veronu.

Samo 11 minuta bilo je potrebno domaćinu da dođe do izjednačenja golom Borinija.

Juventusu je presudilo Bonućijevo igranje rukom u kaznenom prostoru nakon čega je penal u gol i tri boda pretvorio Đampaolo Pacini.

Darko Lazović odigrao je 79  minuta za Veronu koja sada na šestom mestu na tabeli ima 34 boda. Juventus je ovim porazom ostao na tri boda prednosti i meč više u odnosu na Inter i četiri boda i meč više od Lacija.