Monday, 6 Apr 2020

Zvezda kiksnula u Inđiji!

Fudbaleri Inđije i Crvene zvezde remizirali su u utakmici 23. kola Superlige Srbije 1:1 (1:0).

Crvena zvezda je bila nadmoćnija, ali nije uspela da realizuje šanse, pogotovo u drugom delu.

Inđija je protiv kombinovanog tima trenera Dejana Stankovića povela golom Ognjena Krasića u 36. minutu. Bod Crvenoj zvezdi je doneo El Fardu Ben golom u 75. minutu.

Inđija je na ovom meču dobila čak 9 žutih kartona, što je rezultiralo crvenim kartonom za Čermelja u 85. minutu. Iako je sudija produžio meč za čak 6 minuta, domaći su disciplinovanim odnosom uspeli da se odbrane. Imala je Crvena Zvezda veliku priliku da preokrene utakmicu, ali Babić se na kraju nije snašao u šesnaestercu domaćih, tako da je rezultat ostao 1:1.

Zvezda je prekinula seriju pobede i napravila lošu uvertiru uoči 162. večitog derbija protiv Partizana, u nedelju na stadionu “Rajko Mitić”.